کاربر عزیز سلام

. در نظر داشته باشید که ورود کاربران به وب‏‌سایت کتابراه 24 هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط کتابراه 24 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کتابراه 24 از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کتابراه 24 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارتالکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تمامی کالا و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.

در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های کتابراه 24 در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش، استفاده از فایل های موجود در سایت و یا هرگونه استفاده از خدمات کتابراه 24 اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی


هنگامی که شما از خدمات انتشارات کتابراه 24 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شوند و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه کتابراه 24 به صورت الکترونیکی و مخابراتی (از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد وبسایت کتابراه 24 برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود در کتابراه 24 را از طریق پروفایل خود در سایت کتابراه 24 لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کتابراه 24 به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.

کتابراه 24 متعهد می‏‌شود در حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه کتابراه 24 مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و به طور کلی با توجه به قیمت تمام شده تولید کتاب ها می­باشد.

ثبت و پردازش سفارش


روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کتابراه 24 به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

در صورت تمایل به خرید آنلاین از وبسایت کتابراه 24 به آدرس( ketabrah24.ir ) بعد از وارد شدن به صفحه فروشگاه، ابتدا از طریق منوی سمت راست سایت اقدام به انتخاب محصولات مورد نظر نمایید و سپس در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری ایجاد کنید.
سفارشات آنلاین و آفلاین، پس از تأیید پرداخت، صبح روزکاری بعد، ارسال می شوند. از آنجا که سفارشات دقیقا طبق درخواست کاربران ارسال می گردند خواهشمند است در زمان انتخاب کتاب (ها) و سایر محصولات دقت لازم را مبذول فرمایید.

پرداخت آنلاین از طریق درگاه زرین پال در انتهای سفارش، قابل انجام است.

در صورت وجود هر گونه نقص در سفارش تحویل شده، مراتب را در اولین فرصت با انتشارات در میان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند.
تا زمانی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده است، سبد کالا حالت پیش فاکتور را داشته و امکان تغییر قیمت به دلیل چاپ مجدد یا ابطال سفارش به دلیل اتمام موجودی وجود خواهد داشت.

ارسال سفارش

(در نظر داشته باشید که در دوره های تخفیف به دلیل حجم بالای سفارش ها، ارسال با اندکی تاخیر انجام می شود.)


ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:   ارسال با پست سفارشی و یا پیشتاز انجام میگردد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.

با انتخاب این گزینهمرسوله ظرف 5 الی 7 روز کاری به دست کاربر خواهد رسید.
ارسال با پست پیشتاز انجام میگرد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.
با انتخاب این گزینه مرسوله حداکثر 72 ساعت بعد (سه روز کاری) به دست کاربر خواهد رسید.
کلیه محتویات سایت کتابراه 24 شامل قانون حق تکثیر شده و به کتابراه 24  تعلق دارد.
لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.